המשרד הינו משרד בוטיק וותיק אשר הוקם בשנת 1998, מנוהל על ידי עו"ד ישראל שלו, ועומד בשורה אחת עם משרדי עורכי הדין המובילים בישראל.

 
המשרד מעניק ללקוחותיו מעטפת משפטית שלמה, מתוך ראיה רחבה הכוללת שיקולים עסקיים, מסחריים וציבוריים במגוון רחב של שירותים בתחומי המשפט האזרחי מסחרי, עם התמחויות בתחום הליטיגציה המסחרית, נדל"ן ותשתיות, בנקאות ומימון, מכרזים, עסקאות מסחריות ועסקאות בינלאומיות וכן עתירות הנדרשות כתוצאה מכך.
 
המשרד מחזיר במומחיות יתרה בתחום הליטיגציה המסחרית אזרחית, ובכלל זה, מייצג את לקוחותיו הקבועים, הנמנים על הגופים המשמעותיים והמובילים במשק הישראלי, בליטיגציה מורכבת, הכוללת התדיינות משפטית בכל הערכאות ובכלל זה ליטיגציה בינלאומית, חברות, בנקאות, כינוס נכסים וחדלות פירעון, נדל"ן תכנון ובנייה, דיני אי תחרות, תביעות ייצוגיות ונגזרות בהיקפים נכבדים, עתירות מנהליות ודיני מכרזים על כל הכרוך בהם. המשרד מתגאה בהתמחות יתרה בניהול משברים וניתוב וליווי ההליך המשפטי משלב מוקדם ככל האפשר, לכדי השגת המטרה המבוקשת על ידי לקוחותיו.
 
בהתאם לצרכי לקוחותיו, מנהל המשרד, התדיינויות משפטיות ברחבי העולם, בין היתר באמצעות התקשרות והפעלת משרדי עורכי דין זרים, מהאיכותיים והמובילים שישנם.
 
בכל הנוגע לתחום הבנקאות ומימון במאה ה-21, מחזיק המשרד בגישה חדשנית, המכירה בצרכים המיוחדים של יזמים, משקיעים, וגורמים מממנים פרטיים ומוסדיים, בהיבט של ליווי פרויקטים, השלמות הון ובניית תכניות השקעה מורכבות, הכוללות הנפקה יצירתית של מכשירים פיננסיים, תכנון וביצוע של מערך בטוחות יעיל ועוד.
 
מבחינה אורגנית מתבסס המשרד על צוות דינמי של עורכי דין, הפועלים יחדיו על בסיס ההנחה שהשלם עולה על סכום חלקיו. עורכי הדין במשרד שואפים להעניק ללקוחותיו מגוון של פתרונות יצירתיים המגובים בהישגים משפטיים יוצאי דופן. אנו מאמינים כי השילוב המוצלח בין עורכי הדין הצעירים לוותיקים, מהווה עבור לקוחות המשרד, שילוב מנצח.
 
על לקוחות המשרד נמנים בין השאר קבוצת נצבא ואיירפורט סיטי, חברת אמות השקעות בע"מ, קרן ארנו, חברת ווליו בייס, קבוצת טעמן על פעילות הקמעונאות והנדל"ן שלה, קבוצת קרסו, קבוצת Indra Sistemas מספרד, קבוצת מדן (תאגיד אשר פעיל בתחום המחצבות והתשתיות, תיאטרון היידישפיל, וכן לקוחות רבים נוספים מהקהילייה העסקית הישראלית והבינלאומית.
 
המשרד פועל ללא לאות להמשיך ולהתפתח בכדי להעניק ללקוחות המשרד את השירותים המשפטיים הטובים ביותר עבורם.
 
משרד עורכי דין ישראל שלו ושות` מונה 9 עורכי דין ו-3 מתמחים.


© כל הזכויות שמורות לישראל שלו ושות' עורכי דין 2021